Pakalpojumi

Visas jūsu zobārstniecības vajadzības

Klīnika sniedz plaša spektra zobārstniecības pakalpojumus. Pacients konsultācijas seansā tiek informēts par nepieciešamo ārstēšanu, kas izriet no klīniskās situācijas. Pēc abpusējas vienošanās tiek uzsākts ārstēšanas process.

Periodontoloģija

Periodontāla saslimšana skar zoba balstaudus, mīkstos audus un kaulaudus. Slimība attīstās pakāpeniski. Laikus neārstējot periodontītu, smaganu kabatas padziļinās, zobi sāk kustēties un tiek zaudēti.

Estētiskā restaurācija

Ar estētiskās restaurācijas palīdzību ir iespējams uzlabot zobu estētisko izskatu (mainīt zobu formu, garumu, krāsu). Restaurācija tiek veikta ar kompozītmateriāliem, kuriem piemīt augsta nodilumizturība, plašs toņu spektrs un citas priekšrocības.

Plombēšana

Zobu plombēšana ir bojāto zoba audu aizstāšana ar kompozītmateriāliem. Procedūra tiek veikta vietējā narkozē.

Endodontija

Endodontija ir zoba sakņu kanālu ārstēšana, kuras laikā kanāli tiek attīrīti no iekaisušiem audiem, baktērijām un citiem iekaisuma izraisītājiem. Endodontijas procedūra var tikt veikta no vienas līdz vairākām apmeklējuma vizītēm, atkarībā no iekaisuma procesa smaguma.

Zobu protezēšana

Protezēšana

Zobu protezēšana ir mākslīga zaudētā zoba/zobu vai zoba daļas aizstāšana, izmantojot izņemamas vai neizņemamas zobu protēzes.

Ķirurģija

Ķirurģija ietver sevī zobu ekstrakciju. Procedūru tiek veikta vienā seansā pie vietējās narkozes.

Implantoloģija

Zobu implanti ir zoba saknes aizstājēji. Tie ir izgatavoti no biosaderīga materiāla. Zobu implantiem nepieciešama viena vai vairākas ķirurģiskās procedūras.

Zobu higiēna

Zobu higiēnas procedūra ietver virssmaganu un zemsmaganu zobakmens noņemšanu, zobu pulēšanu, fluora aplikāciju uzlikšanu, instrukciju par pareizu mutes dobuma kopšanu.

Pakalpojumu cenas

Neesat pārliecināts, kas jums ir nepieciešams?

Sazinieties ar mums un piesakieties konsultācijai. Mūsu zobārsti sniegs visu nepieciešamo informāciju, lai varat izlemt par nepieciešamo procedūru un ārstēšanu.

Mūsu mērķis ir sniegt augstākās kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus, uzlabot zobu veselību, veikt savlaicīgu profilaktisko ārstēšanu.

Zvaniet vai rakstiet mums, un mēs jums palīdzēsim!